Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

Výběrové řízení na místo finančního manažera Salesiánské asociace Dona Boska

Salesiánská asociace Dona Boska, o.s. (SADBA) vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici finančního manažera (a účetního a ekonoma) na poloviční úvazek od 1.11.2012. Zájemci se mohou hlásit do 31.8.2012.

Požadujeme: 

·      Zkušenost s prací v neziskové organizaci a s finančním řízením projektů (např. MŠMT, MV, MZ, ESF apod.), více zdrojové financování.

·      Praktická znalost vedení podvojného účetnictví s minimálně 3letou praxí včetně mzdového účetnictví a souvztažné daňové legislativy.

·      Schopnost samostatné práce, spolehlivost a zodpovědný přístup.

·      Respekt ke křesťanským hodnotám.

 

Pracovní náplň:

·      Finanční vedení projektu ESF „Partnerstvím salesiánských organizací k rozvoji zaměstnatelnosti“: sledování rozpočtu, čerpání, příprava ekonomické části monitorovacích zpráv... (Doba trvání tohoto projektu je do konce srpna 2013.)

·      Příprava účetních podkladů pro účetní firmu do konce roku 2012 a od ledna 2013 převzetí samostatného účetnictví a následné jeho kompletní vedení.

·      Zajištění chodu neziskové organizace po ekonomické stránce (sledování ekonomického čerpání jednotlivých projektů a jejich vyúčtování dle požadavků donátorů, daňová přiznání atp.)

·      Možnost zapojení do fundraisingu organizace.

 

Výhodou je:

·      Znalost salesiánského prostředí.

·      Zkušenost se zahraničními projekty.

·      Znalost projektového managementu.

Můžeme nabídnout: zajímavou a pestrou práci, prostor pro nové nápady, příjemné prostředí i kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a flexibilní pracovní dobu.

 

Nástup: od 1. listopadu 2012. (Stáž na zaučení týden předem.)

Velikost úvazku: 0,5 (do 31.8.2013, dále výše úvazku závisí na množství navazujících projektů).

Více informací naleznete na www.sadba.org.  

Výběrové řízení s vybranými uchazeči bude 2kolové od 10. do 14. září 2012.

Nabídky spolu se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 31. 8. 2012 na email: jaroslav.vracovsky@sadba.org.
V případě dotazů se můžete obrátit na tel: 732 951 497 nebo 283 029 226 – Jaroslav Vracovský.Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny