Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

clánky v rubrice Články z roku 2012

Lorencová Renata

Dobrovolníci pomůžou chudým dětem ve světě

Slavnostní vyslání dobrovolníků proběhne na akci s názvem „Aksanti“ 9. června 2011 v 19:00 v Salesiánském středisku v Brně-Líšni. Na program je zvána široká veřejnost.

Kučera Jiří

Filmy mladých pro mladé

Salesiáni z evropských zemí zvou všechny mladé autory k účasti na mezinárodní soutěži ve videotvorbě s názvem EuroClip Don Bosco.

Vojtěch Sivek

Noc kostelů v Lobzích a na Doubravce

V pátek 1. června na večer proběhla již po čtvrté Střední Evropou Noc Kostelů. Nevyhnula se ani kostelům plzeňských salesiánů. Jak to bylo v této části Plzně, se pokusíme zachytit v následujícím článku.

Kučera Jiří

Zajeďte si do Trnavy na festival Lumen

Kvalitní hudbu, přednáška a workshopy přinese začátkem června do ulic slovenské Trnavy hudební festlival Lumen.

Hesová Anežka

Letnice v Klubu maminek

Tradicí žabovřeského salesiánského střediska je slavnost letnic, při které rodiče s nejmenšími dětmi vítají léto pohádkou o svatbě nebeského krále a pozemské princezny. Poselství o dobrotě a lásce letos odnesly do světa dokonce dvě živé holubičky.

Kučera Jiří

Nový film v CineStaru

Roční úsilí téměř 20-tičlenného dětského filmového štábu působící v rámci zájmových kroužků v Salesiánském středisku mládeže – domu dětí a mládeže České Budějovice se v úterý 29. 5. 2012 dovršilo.

Vavrous Nikola

Michal Krmášek z klubu Valdocco se stal mistrem ČR v tanečních hrách!

V sobotu 5.5.2012 se v Brně konalo Mistrovství ČR v tanečních hrách. Jako každý rok, i letos se sešli ti nejlepší hráči z celé republiky, aby změřili své síly. Za havířovský klub se mistrovství zúčastnili tři reprezentanti: Tomáš Kubálek, Michal Krmášek a Hanka Barnasiková. Jaká byla cesta k titulu?

Menčlová Eva

Přijďte na Aksanti

Poznávejme svět skrze dobrovolníky (v sobotu 9. 6. 2012 od 17:00 v Salesiánském středisku mládeže, Kotlanova 13, BRNO-LÍŠEŇ)

 

Klang Petr

Izidor: Náboženství a násilí

Předposlední Izidor tohoto školního roku byl zaměřen na problematiku náboženského násilí a extremizmu. Na toto téma promluvil kněz a voják v jedné osobě kpt. Mgr. Jan Pacner.

Lorencová Renata

„To je ale věda?“

Měla by být výchova předmětem vědeckého zájmu? Jaká je vlastně správná výchova dítěte a co je k ní zapotřebí?

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny