Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

clánky v rubrice Články z roku 2012

Kučera Jiří

Vyšel Salesiánský magazín č. 3/2012

Letošní třetí číslo Salesiánského magazínu je na světě! A jako vždy je plný zajímavých informací - například o vsetínské škole Integra, setkání bývalých žáků a internistů nebo o posledním CD Václava Neckáře.

Klang Petr

Animátorské rožnení

Během příjemného letního večera se animátoři naposledy setkali. Byly pro ně nachystané dvě kýty a libozvučná hudba. Tak se ukončil další skvělý rok.
Sklenář Marek

Přihlašování do salesiánských animátorů je spuštěno!

Od podzimu 2012 se otevře již 8. ročník Salesiánské školy animátorů, který nese označení H.

Vracovský Jaroslav

Vyslání 19 nových misijních dobrovolníků s předcházejícím Aksanti

Když jsme se téměř před rokem poprvé potkali v Hradci, nikdo asi nečekal, že celé to chystání se do ciziny uběhne tak rychle. S každým dalším víkendem se z nás stávala víc a více propojená skupina přátel, kteří se dívali „stejným směrem“. I když se každý díval na jinou světovou stranu.
Kolba Josef

Cagliero11 - Červen 12

Aktuality ze světa salesiánských misií, život a památka velkého misionáře a provinciála Brazílie-Manaus, Svědectví od polského misionáře pusobícího v Bangladéši, misijní úmysl za Polsko, to je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.

Hesová Anežka

Staré Páky v Čučicích

Od pátečního do sobotního večera jsme opravovali táborovou základnu - naši farku v Čučicích. Nebyla to renovace jen tak ledajaká. Zapojily se totiž Staré Páky, což jsou muži, kteří ve svých chlapeckých letech jezdívali na chaloupky (rozuměj tábory) se salesiány.

Vavrous Nikola

Klub Valdocco reprezentoval ČR na Kypru

V termínu 25.4. – 4.5.2012 jsme se zúčastnili mezinárodního projektu Young people growing together for a better Europe na Kypru. Tématem projektu byla výměna kulturního dědictví jednotlivých zemí, zejména typických jídel a tanců jednotlivých zemí. Výměny se účastnilo celkem 11 zemí:

Nevola Antonin

Memoriál Tomáše Turhobera

Letošní ročník Memoriálu Tomáše Turhobera se odehrál za účasti pěti týmů v tělocvičně 28. ZŠ v Plzni.

Kučera Jiří

Jabok hledá ekonoma

Ředitel VOŠ Jabok, Mgr. Michael Martinek, ThD., vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa vedoucího ekonomického a provozního úseku Jaboku – VOŠ sociálně pedagogické a teologické.

Šafaříková Marie

Richard Čanaky v Praze!

Zveme vás všechny na křesťanský hudební festival SKAMfest, který se bude konat 22. června v Praze - Kyjích. Můžete se těšit na slovenské i české kapely a hlavní hvězdou tohoto večera bude Richard Čanaky (můžete ho znát jako skladatele hymny pro setkání mládeže v Táboře 2007).

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny