Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

clánky v rubrice Články z roku 2012

Vavrous Nikola

Maják v časopisu Kereka

V aktuálním čísle romského časopisu Kereka vyšla dvojstránka o našem volnočasovém klubu Maják. Kromě fotek zde najdete rozhovor s manželi Buchtovými, kteří v klubu pracují. Přejeme příjemné letní počteníčko:)

Vracovský Jaroslav

Výběrové řízení na místo referenta Salesiánské asociace Dona Boska

Salesiánská asociace Dona Boska, o.s. (SADBA) vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici referenta (a koordinátora národních a mezinárodních aktivit) na plný úvazek od 1.9.2012. Zájemci se mohou hlásit do 25.7.2012.

Šafaříková Marie

Dvě volná místa na Inline 2012

Stále volná místa! Už pátý ročník anglicko-české chaloupky INLINE proběhne v termínu od 20. do 26. srpna 2012 ve Staré Vsi nad Ondřejnicí u Ostravy.

Svoboda Michal

Výběrové řízení na místo sociálního pracovníka klubu Vrtule v Praze Kobylisích

Salesiánské středisko mládeže, o.p.s. v Praze Kobylisích nabízí volné místo sociálního pracovníka projektu "Nízkoprahový klub Vrtule" na poloviční úvazek.

Pelíšková Petra

Napsali o nás

Už jste četli v Plzeňském deníku o naší Střeše?

Drobná Vendulka

PAVOUCI Z LAN NEKOUŠOU

Mezi provázky se proplétá asi osmiletá holčička. Podleze první, za chvíli přeleze poslední a s radostí běží zpět. Právě splnila první ze šesti úkolů na Pavoučím dni, který proběhl v pátek 22. 6. 2012 odpoledne v Zámecké zahradě v Teplicích.

Hesová Anežka

Žabovřeský pohár

Dne 23. června 2012 se v Salesiánském středisku mládeže v Brně-Žabovřeskách uskutečnil již 6. ročník futsalového turnaje nazvaný „Žabovřeský pohár“.

Nevola Antonin

Slavnostní zakončení školního roku

Dne 21. června proběhlo na středisku v Plzni zakončení školního roku 2011/12 spojené s poděkováním všem dobrovolníkům za jejich více než přínosnou práci.

Sklenář Marek

Ve Žďáru se salesiánskou rodinou - aktualizováno

Na celostátní setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou se chystá několik tisíc mladých lidí. A salesiánská rodina u toho nebude chybět!

Vracovský Jaroslav

Kudy kam

Srdečné pozvání do nového ročníku misijních dobrovolníků ve verších účastníků, kteří za několik dní odjíždějí... Příprava začíná v říjnu 2012, hlásit se je možné již teď.

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny