Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

clánky v rubrice Články z roku 2012

Kučera Jiří

Vychází Salesiánský magazín 4/2012

Čtvrté letošní číslo Salesiánského magazínu už je na světě! Dočíst se v něm můžete například o návštěvě Indie očima Jaroslava Mikeše nebo o obnově unikátní ivanitské poustevny, o kterou se pokoušejí salesiánští spolupracovníci v Teplicích nad Metují.

Vracovský Jaroslav

Salesiánská rodina na CSM 2012

Právě skončilo celostátní setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou (14. – 19. 8. 2012). „Kde se sejde tolik mladých lidí, nemůže chybět Don Bosco,“ řekl provinciál salesiánů P. Petr Vaculík mladým lidem ze salesiánských míst.

Vracovský Jaroslav

Nabídka pro kluky na VŠ v Praze: víc než ubytování v salesiánské komunitě

Dobré zázemí pro studium, mimořádný prostor pro růst vztahu k Bohu, živé křesťanské společenství a zapojení do salesiánského apoštolátu - to vše spolu s ubytováním v salesiánské komunitě v Kobylisích od září/října 2012.

Vracovský Jaroslav

Výběrové řízení na místo finančního manažera Salesiánské asociace Dona Boska

Salesiánská asociace Dona Boska, o.s. (SADBA) vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici finančního manažera (a účetního a ekonoma) na poloviční úvazek od 1.11.2012. Zájemci se mohou hlásit do 31.8.2012.

Vavrous Nikola

Exotic summer - přijďte za mladými z celého světa

Klub Valdocco zve na multikulturní setkání Exotic summer, kterou pořádá ve spolupráci s organizací AIESEC Karviná. Přijedou k nám na jeden den studenti z několika zemí světa - konkrétně z Číny, Maroka, Jordánska, Brazílie a Gruzie,
Vracovský Jaroslav

Cagliero 11 – srpen 2012

Aktuality ze světa salesiánských misií, tentokrát v muslimském kontextu: „muslimský salesián“, násilí při předávání křesťanské víry, svědectví buddhisty, který se stal salesiánem a misijní úmysl na srpen... To je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.

Vracovský Jaroslav

Přihlašování do nového ročníku misijních dobrovolníků je spuštěno

"Dobrovolnictví změnilo můj život, doporučuji ho každému!" S těmito slovy se vrací salesiánští dobrovolníci ze své intenzivní zkušenosti zapojení do salesiánského poslání v různých částech světa. Příprava dalšího ročníku začíná v říjnu, hlásit se můžete již teď.
Kolba Josef

Cagliero11 - Červenec 12

Aktuality ze světa salesiánských misií, v prvním článku se dozvíte o snu Václava Klementa a "živé" misijní skupině "ART 43". Nadcházející program misionářů. A v druhém článku je svědectví filipínského misionáře v Kambodži, to je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.

Klang Petr

Severská sekera 2012

V severních Čechách je městečko Jiříkov. V Jíříkově je salesiánské středisko. V tomto salesiánském středisku je kotel. Ten kotel je na dřevo a každou zimu potřebuje mít dostatek paliva, aby středisko mohlo fungovat. To je přesně to, s čím jsme jeli, již pošesté do severních Čech, vypomoci.

Havlíček Jakub

Vydařené Káčko 2012

I letos se konal již tradiční tábor Káčko. Tentokrát jsme bydleli na faře ve Sloupu v Čechách, v malebném kraji pod Lužickými horami. V etapové hře jsme se stali pronásledovanými křesťany.

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny