Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

clánky v rubrice Články z roku 2012

Hesová Anežka

Kněžské svěcení Václava Jiráčka

V sobotu 15. září 2012 byl v brněnském kostele Panny Marie Pomocnice vysvěcen na kněze salesián Václav Jiráček.

Vracovský Jaroslav

Indický salesián Joy Nedumparambil bude v Praze

V pondělí 24. září 2012 se na své cestě Evropou zastaví v Praze ředitel salesiánské organizace BREADS, která přijímá dobrovolníky i z ČR. Na večerní bohoslužbě u sv. Terezičky v Kobylisích od 18:30 a následné besedě se s ním mohou setkat všichni, které zajímá dobrovolnictví a sales. dílo v Indii.
Sklenář Marek

První poprázdinové číslo Áčka

S nově začínajícím školním rokem přichází další číslo elektronického listu pro salesiánské animátory a dobrovolníky.

Vavrous Nikola

Jak jsme prožili Exotic summer?

Klub Valdocco pro mladé (14 – 26 let) oslavil letos v červnu své páté narozeniny. Pravidelně nabízí mladým lidem nejrůznější aktivity, kde mohou neformálně rozvíjet své schopnosti, dovednosti i vědomosti. 24.8.2012 zorganizoval klub ve spolupráci s organizací AIESEC Karviná akci Exotic summer.

Vavrous Nikola

Kathrin z Alp - seznamte se s novou posilou klubu Valdocco.

V rámci Evropské dobrovolnické služby (EDS) máme od září v klubu Valdocco novou šikovnou slečnu jménem Kathrin. Přijela k nám z Tyrolských alp a těší se na všechny mladé lidi, pro které je Valdocco otevřené. Chcete o ní vědět více?

Hesová Anežka

Kamkoli půjdeš, půjdu s tebou

Úvodní školení animátorů a zaměstnanců žabovřeského salesiánského střediska proběhlo v prvním týdnu školního roku a bylo nejen poučné, ale také hravé, slavnostní, inspirativní a dramatické. Naším heslem pro tento rok se stala věta "Kamkoli půjdeš, půjdu s tebou".

Hoňková Martina

Příloha Katolického týdeníku o salesiánském díle v Havířově

Nové číslo Kat. týdeníku přináší čtyři strany o aktivitách našeho střediska a klubů zaměřených především na romskou otázku a také postřehy k tomuto tématu od našich klientů, pedagogů, ředitele největšího SVČ v ČR Milana Appela a také P. Václava Klementa SDB, hlavního rádce pro misie.

Jiráček Václav

Kněžské svěcení

15. září 2012 v 11:00 se v kostele Panny Marie Pomocnice V Brně-Žabovřeskách bude sloužit mše svatá, při níž přijme kněžské svěcení jáhen Václav Jiráček. Obřad povede biskup salesián Karel Herbst.

Hauerová Lenka

Přinášíme šanci pro nové dobrovolníky - aktuální nabídka volných pozic

Plzeňské salesiánské středisko mládeže nabízí příležitost pro všechny zájemce o dobrovolnou službu. Zapojte se i vy do práce s dětmi a mládeží a staňte se součástí naší organizace.

Kučera Jiří

Výchova dobrotou a radostí

Jako každý rok, vydal se také letos 16. srpna hlavní představený don Pascual Chávez na Colle Don Bosco, aby předsedal Eucharistii na místech, kde se narodil Don Bosco. Mše svatá byla oficiálním přechodem mezi prvním a druhým rokem přípravy na výročí 200 let od narození Dona Boska.

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny