Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

clánky v rubrice Články z roku 2012

Lorencová Renata

Kam vedou cesty sakrální architektury?

Kněz, předseda Moravsko-slezské křesťanské akademie, stavební inženýr, S.L.D. Ing. Pavel Kopeček, Th.D., který působí také jako odborný asistent na katedře liturgické teologie Cyrilometodějské teologické fakulty University Palackého v Olomouci, není v líšeňském Salesku osobou neznámou.

Vracovský Jaroslav

Cagliero 11 - říjen 2012

Pravidelný misijní měsíčník nás uvádí do právě začínajícího roku víry, zve k modlitbě misijního růžence a přináší svědectví P. Martina z Kuby. Můžete si prohlédnout i aktuální videa z předávání misijních křížů...

Kučera Jiří

Návštěva Dona Boska se blíží

Začátkem února bude v naší vlasti putovat socha s ostatky Dona Boska. Na tuto mimořádnou událost se můžete připravit mimo jiné výtvarnou, hudební a fotografickou soutěží.

Sklenář Marek

Celostátní setkání salesiánských animátorů

Aktualizováno 17.10. - Řádný termín k přihlášení sice již vypršel. Přihlašování na setkání, které se uskuteční 9.-11.listopadu 2012 v Brně Žabovřeskách, je přesto zatím stále ještě možné. V současné době si mohou přihlášení účastníci rezervovat místo pro program v malých skupinách.

Hesová Anežka

Akce DNA

V pátek a v sobotu 12.-13.10. proběhla v Salesiánském středisku mládeže Brno-Žabovřesky originální akce s názvem DNA.

Kubalík Tomáš

Kardinál Amato v Kobylisích

dříve než na pražský Hrad spěchal kardinál Amato do Kobylis

Špačková Eva

Benefiční večer s Fever bandem

Pokud chcete prožít netradiční večer se zapáleným Fever bandem a zároveň pomoci svým darem (vstupné dobrovolné) opravit basketbalové koše pro děti v Salesiánském středisku mládeže v Praze Kobylisích, přijďte dne 12.11.2012 v 19.00 hod do Salesiánského divadla, Kobyliské nám. 1.
Sklenář Marek

Nové číslo Áčka

S začínajícím říjnem je tu další číslo Áčka - elektronického listu pro salesiánské animátory a dobrovolníky.

Buchta Ondřej

Putovali jsme na Svatý kopeček

Poslední letní den - tedy 22. září - byl pro několik dětí z Majáku ve znamení pouti. O půl osmé ráno již před klubem postávalo “sedm statečných”, se kterými jsme se v tento chladný den vydali na Romskou pouť na Svatý kopeček u Olomouce.

Klang Petr

Primiční mše svatá Václava Jiráčka

Minulý týden v sobotu proběhlo kněžské svěcení salesiána Václava Jiráčka (článek, tuto neděli 23. září měl svojí primiční mši svatou v Nových Hradech.

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny