Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

clánky v rubrice Články z roku 2012

Vracovský Jaroslav

Co potřebuje český misionář v Bangladéši?

Poslední hodiny před odletem. Procházíme všechny věci, zvláště ty, o které psal čerstvý salesiánský misionář v Bandladéši Pavel Ženíšek. U něj má být poslední zastávka na naší misijní cestě. Uhodnete, co může potřebovat?

Vracovský Jaroslav

Být salesiány dnes!

Co to znamená být salesiánem dnes? Je to nesmyslá volba s neúměrnými nároky, nebo pozvání, které se může dotýkat i mě? V úvodu Pascuala Cháveze, hl. představeného salesiánů, v časopisu Salesians 2012 se můžete dozvědět víc.

Lorencová Renata

Křesťanství a ochrana přírody

Do líšeňského Saleska přišel povídat nejen o víře a ekologii P. Marek Orko Vácha...

Nýdrle Tomáš

Cesta do Indie a Bangladéše

Ve dnech 19.1.-16.2. se chystají tři zástupci Salesiánské asociace Dona Boska navštívit naše partnery a dobrovolníky v Indii. Při této příležitosti navštíví nejnovější salesiánskou misii v Bangladéši. Cestu je možné uskutečnit díky dárcům, kteří tento úmysl přímo podpořili, a realizovanému projektu.
Kolba Josef

Cagliero 11 - leden 2012

Aktuality ze světa salesiánských misií: DOMISAL 2012 "Vyprávěj příběh o Ježíši", svědectví o síle modlitby, úvodní slovo Václava Klementa a salesiánský misijní úmysl. To vše přináší lednové číslo Cagliero 11.

Vavrous Nikola

Jak dopadlo rozšíření klubu Maják?

Začátkem prosince začali zaměstnanci organizace DON BOSKO Havířov rozšiřovat volnočasový klub Maják, který slouží již rok a půl dětem ze starého Šumbarku. Do klubu denně dochází cca 60 dětí a mladých lidí, kteří zde hledají útočiště před nudou na ulici.

Černošek Štěpán

Maskův memoriál 2011

Dvanáctý ročník, již tradičních boulderingových závodů na stěně v Praze v Kobylisích.

Kučera Jiří

Pozor, pozor! Změny na webu

Salesiánský web - jak už jste si nejspíš všimli - doznal změn. V levém menu najdete novou položku - JAK NÁS PODPOŘIT

Kučera Jiří

Přijeďte na pouť do Filipova

V pátek 13. ledna 2012 ve 4.00 hod. se v bazilice Panny Marie Pomocnice křesťanů ve Filipově uskuteční slavnostní poutní mše. Hlavním celebrantem bude litoměřický biskup Mons. Jan Baxant. Účast potvrdil také biskup P. Wolfgang Ipolt z Görlitz.

Kučera Jiří

Zemřel P. Karel Tinka

AKTUALIZOVÁNO! V úterý 20. prosince 2011 si k sobě povolal všemohoucí Bůh svého věrného služebníka P. Karla Tinku, SDB... Homilie provinciála z pohřbu...

Stránkování

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny