Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

clánky v rubrice Články z roku 2012

Kučera Jiří

Beatifikace salesiánské misionářky

Kardinál Angelo Amato, prefekt Kongregace pro blahořečení a svatořečení, v zastoupení Svatého otce v sobotu blahořečil salesiánskou misionářku sestru Marii Troncattiovou (1883-1969).
Kučera Jiří

Vychází poslední letošní Salesiánský magazín

Poslední letošní číslo Salesiánského magazínu již je na světě! Poslední vydání magazínu je každoročně útlejší, poněvadž obsahuje kalendář na příští rok.

Hrubá Ivana

8. generální shromáždění SYM

8. generální shromáždění SYM (salesian youth movement) proběhlo 17.-19.11. ve francouzském Lyonu.

Kučera Jiří

František Pospíšil je 50 let knězem

V prvních listopadových dnech si Otec František Pospíšil SDB připomněl den, kdy před padesáti lety přijal z rukou tehdejšího litoměřického biskupa kardinála Štěpána Trochty SDB své kněžské svěcení a současně byl jím pověřen prvními úkoly.

Špačková Eva

Kuře pomáhá Oratoři

V rámci 14. ročníku sbírkového projektu Pomozte dětem byl podpořen i náš projekt Oratoř v Salesiánském středisku mládeže, Praze – Kobylisích.

Švecová Jana

Mladí tepličtí Romové vydali své první CD

Skupina romských mladíků s názvem Descontrol představila veřejnosti své debutové album „Myšlenky v obrazech“. Slavnostní „křest“ nového hip-hopového CD proběhl 15. listopadu 2012 v Teplicích za účasti režiséra Petra Václava. Kapelu vytvořil Jiří Čonka, pedagog Salesiánského střediska Štěpána Trochty

Hesová Anežka

Martinská slavnost

V úterý 13. listopadu se v podvečer zaplnilo nádvoří Salesiánského střediska v Brně-Žabovřeskách malými i většími návštěvníky, kteří se těšili, že k nám letos letos přijede sv. Martin.

Hoňková Martina

Nad Šumbarkem se poprvé rozezněly zvony!

V listopadu 2012 byly na zvonici u kostela sv. Jana Boska vyzdviženy čtyři zvony, které několik let čekaly na svůj první úder srdce.

Vracovský Jaroslav

Cagliero 11 - listopad 2012

Jaká je misijní priorita salesiánů? Co je to projekt Evropa? A v čem je významný 11. listopad? To vám odkrývá listopadový misijní měsíčník.

Svoboda Michal

Výběrové řízení na dvě pracovní místa terénní sociální práce

Salesiánské středisko mládeže, o.p.s. v Praze Kobylisích vytváří sektor terénní práce a nabízí dvě volná místa: Vedoucí a terénní sociální pracovník a Terénní sociální pracovník.

Stránkování

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny