Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

Vítejte na starém webu salesiánů 

už se zde neaktualizuje, ale uklízí, přenáší do nového...

 

 


NOVINKY

Přijďte na Aksanti

Poznávejme svět skrze dobrovolníky (v sobotu 9. 6. 2012 od 17:00 v Salesiánském středisku mládeže, Kotlanova 13, BRNO-LÍŠEŇ)

 

Izidor: Náboženství a násilí

Předposlední Izidor tohoto školního roku byl zaměřen na problematiku náboženského násilí a extremizmu. Na toto téma promluvil kněz a voják v jedné osobě kpt. Mgr. Jan Pacner.

„To je ale věda?“

Měla by být výchova předmětem vědeckého zájmu? Jaká je vlastně správná výchova dítěte a co je k ní zapotřebí?

Závěrečný víkend Come in

Proč máme všichni na facebooku ryby? Jak se hraje fotbal v Litomyšli? Dozvíte se ve článku.

Novéna k Panně Marie Pomocnici obětovaná za misie

Celá Salesiánská rodina je zvána modlit se od 15. května novénu k Panně Marii Pomocnici křesťanů za misie. K dispozici je modlitba, brožurka s podněty na každý den i 4 filmy.

Cagliero11 - Květen 12

Aktuality ze světa salesiánských misií, modlitba za misionáře oživuje celé salesiánské společenství. Svědectví od Timorčana misionáře v Patagonii a pozvánka Benedikta XVI. k modlitbě za čínskou křesťanskou komunitu, to je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.

Oslava Pomocnice a otvírání hřiště

V závěru května bude Ostrava slavit a děkovat. Nejdříve za ochranu Marie Pomocnice a posleze za nové hřiště. Připojte se k oslavám.

Poslední místa na táborech salesiánů z Líšně!!!

Nemáte ještě program na prázdniny? Máte strach z nudy a nicnedělání? Pojeďte s námi - salesiány z Brna-Líšně - na některý z našich letních táborů a můžete zažít nevšední dobrodružství na skalách, vodě, kole, horách, pod stanem…

Videa k DOMISALU on-line

Kdo má k dispozici dobré připojení k internetu, může shlédnout 4 česky nadabovaná videa k tématu Salesiánského misijního dne 2012 "Vyprávěj příběh o Ježíši". V tomto článku jsou k dispozici.

Nový SALESIÁNSKÝ INTERNÁT pro chlapce v PRAZE

Právě se otvírá mimořádná nabídka pro rodiče středoškoláků a učňů, kteří hledají pro své syny internát s dobrým zázemím a dobrou dostupností. Pestrost aktivit a výchovnou garanci zajišťují dva zkušení salesiáni. Zájemci, kteří se kontaktují do konce května, mají větší šanci na přijetí.

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny