Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

Vítejte na starém webu salesiánů 

už se zde neaktualizuje, ale uklízí, přenáší do nového...

 

 


NOVINKY

Zastavení s maturanty a maturantkami

Co takhle popovídat si o maturitě s jinými maturanty a maturantkami a udělat si hezký výlet na krásném venkovském místě a trochu popřemýšlet co dál?

Den farnosti se sv.Pavlem

Na slavnost Panny Marie Pomocnice křesťanů 23.5.2009 jsme ve farnosti sv.Terezičky uskutečnili další den farnosti, tentokrát v duchu sv.Pavla.

Setkání společenství od sv. Kříže

S radostí Vás zveme na setkání salesiánského společenství od sv. Kříže z let 1969-72, které proběhne v kostele u sv. Terezičky v Praze-Kobylisích dne 30. května 2009.

SaVIO - Líšeňské poutě

Přednášky v Salesku Líšeň pana doktora Trávníčka se nezpochybnitelně stávají jedním ze stabilních pilířů programu SaVIO. Důkazem je jistě tradičně silná základna nejen starolíšeňských „ultras“ posluchačů, kteří pana doktora pravidelně na svých poutích do střediska mládeže loajálně následují.

Festival SHM v Pardubicích

V sobotu 16. května se v Salesiánském středisku mládeže v Pardubicích setkali na svém Festivalu činovníci, dobrovolníci a příznivci Salesiánského hnutí mládeže z klubů z celé republiky.

Jarní pozdrav z Turína

Hřejivé italské slunce září na modré obloze a ulicemi města, lemovanými kvetoucími stromy, se nese ptačí zpěv. Jeden z mnoha krásných jarních dnů mi tak připomíná, že druhý rok mého studijního pobytu v Turíně se pomalu chýlí ke konci.

Přijďte pracovat do Plzně!

Centrum pomoci dětem, mládeži a rodině při Salesiánském středisku mládeže – DDM, Plzeň vypisuje výběrové řízení na pozici speciální pedagog.

Mezinárodní setkání koadjutorů

První květnový víkend se uskutečnilo v pořadí již druhé česko-slovenské setkání salesiánů koadjutorů.

Salesko v Havcu (Haviřově)

V pátek 8. 5. jsme se vydali na naši první výpravu po Saleskách v České republice. Jako první jsme navštívili středisko v Havířově.

Setkání se salesiány 2009

Na čtyři desítky kluků z celé republiky se ve dnech 7. - 10. května sešlo v Ostravském domě.

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny