Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

Vítejte na starém webu salesiánů 

už se zde neaktualizuje, ale uklízí, přenáší do nového...

 

 


NOVINKY

Memoriál Tomáše Turhobera

Letošní ročník Memoriálu Tomáše Turhobera se odehrál za účasti pěti týmů v tělocvičně 28. ZŠ v Plzni.

Jabok hledá ekonoma

Ředitel VOŠ Jabok, Mgr. Michael Martinek, ThD., vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa vedoucího ekonomického a provozního úseku Jaboku – VOŠ sociálně pedagogické a teologické.

Richard Čanaky v Praze!

Zveme vás všechny na křesťanský hudební festival SKAMfest, který se bude konat 22. června v Praze - Kyjích. Můžete se těšit na slovenské i české kapely a hlavní hvězdou tohoto večera bude Richard Čanaky (můžete ho znát jako skladatele hymny pro setkání mládeže v Táboře 2007).

Dobrovolníci pomůžou chudým dětem ve světě

Slavnostní vyslání dobrovolníků proběhne na akci s názvem „Aksanti“ 9. června 2011 v 19:00 v Salesiánském středisku v Brně-Líšni. Na program je zvána široká veřejnost.

Filmy mladých pro mladé

Salesiáni z evropských zemí zvou všechny mladé autory k účasti na mezinárodní soutěži ve videotvorbě s názvem EuroClip Don Bosco.

Noc kostelů v Lobzích a na Doubravce

V pátek 1. června na večer proběhla již po čtvrté Střední Evropou Noc Kostelů. Nevyhnula se ani kostelům plzeňských salesiánů. Jak to bylo v této části Plzně, se pokusíme zachytit v následujícím článku.

Zajeďte si do Trnavy na festival Lumen

Kvalitní hudbu, přednáška a workshopy přinese začátkem června do ulic slovenské Trnavy hudební festlival Lumen.

Letnice v Klubu maminek

Tradicí žabovřeského salesiánského střediska je slavnost letnic, při které rodiče s nejmenšími dětmi vítají léto pohádkou o svatbě nebeského krále a pozemské princezny. Poselství o dobrotě a lásce letos odnesly do světa dokonce dvě živé holubičky.

Nový film v CineStaru

Roční úsilí téměř 20-tičlenného dětského filmového štábu působící v rámci zájmových kroužků v Salesiánském středisku mládeže – domu dětí a mládeže České Budějovice se v úterý 29. 5. 2012 dovršilo.

Michal Krmášek z klubu Valdocco se stal mistrem ČR v tanečních hrách!

V sobotu 5.5.2012 se v Brně konalo Mistrovství ČR v tanečních hrách. Jako každý rok, i letos se sešli ti nejlepší hráči z celé republiky, aby změřili své síly. Za havířovský klub se mistrovství zúčastnili tři reprezentanti: Tomáš Kubálek, Michal Krmášek a Hanka Barnasiková. Jaká byla cesta k titulu?

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny