Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

Vítejte na starém webu salesiánů 

už se zde neaktualizuje, ale uklízí, přenáší do nového...

 

 


NOVINKY

Slavnostní zakončení školního roku

Dne 21. června proběhlo na středisku v Plzni zakončení školního roku 2011/12 spojené s poděkováním všem dobrovolníkům za jejich více než přínosnou práci.

Ve Žďáru se salesiánskou rodinou - aktualizováno

Na celostátní setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou se chystá několik tisíc mladých lidí. A salesiánská rodina u toho nebude chybět!

Kudy kam

Srdečné pozvání do nového ročníku misijních dobrovolníků ve verších účastníků, kteří za několik dní odjíždějí... Příprava začíná v říjnu 2012, hlásit se je možné již teď.

Vyšel Salesiánský magazín č. 3/2012

Letošní třetí číslo Salesiánského magazínu je na světě! A jako vždy je plný zajímavých informací - například o vsetínské škole Integra, setkání bývalých žáků a internistů nebo o posledním CD Václava Neckáře.

Animátorské rožnení

Během příjemného letního večera se animátoři naposledy setkali. Byly pro ně nachystané dvě kýty a libozvučná hudba. Tak se ukončil další skvělý rok.

Přihlašování do salesiánských animátorů je spuštěno!

Od podzimu 2012 se otevře již 8. ročník Salesiánské školy animátorů, který nese označení H.

Vyslání 19 nových misijních dobrovolníků s předcházejícím Aksanti

Když jsme se téměř před rokem poprvé potkali v Hradci, nikdo asi nečekal, že celé to chystání se do ciziny uběhne tak rychle. S každým dalším víkendem se z nás stávala víc a více propojená skupina přátel, kteří se dívali „stejným směrem“. I když se každý díval na jinou světovou stranu.

Cagliero11 - Červen 12

Aktuality ze světa salesiánských misií, život a památka velkého misionáře a provinciála Brazílie-Manaus, Svědectví od polského misionáře pusobícího v Bangladéši, misijní úmysl za Polsko, to je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.

Staré Páky v Čučicích

Od pátečního do sobotního večera jsme opravovali táborovou základnu - naši farku v Čučicích. Nebyla to renovace jen tak ledajaká. Zapojily se totiž Staré Páky, což jsou muži, kteří ve svých chlapeckých letech jezdívali na chaloupky (rozuměj tábory) se salesiány.

Klub Valdocco reprezentoval ČR na Kypru

V termínu 25.4. – 4.5.2012 jsme se zúčastnili mezinárodního projektu Young people growing together for a better Europe na Kypru. Tématem projektu byla výměna kulturního dědictví jednotlivých zemí, zejména typických jídel a tanců jednotlivých zemí. Výměny se účastnilo celkem 11 zemí:

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny