Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

Vítejte na starém webu salesiánů 

už se zde neaktualizuje, ale uklízí, přenáší do nového...

 

 


NOVINKY

Salesiáni v BG mají novou posilu

Od 24. do 31. 3. 2010 byl v ČR na pracovní stáži Veselin Kissiov zvaný Vesko. Bude u salesiánů v Bulharsku pracovat v oblasti PR (komunikace s médii a úřady) a fundraisingu (získávání financí).

Návštěva střihorukého Edwarda

Tak k nám do Saleska v Brně-Líšni zavítal střihoruký Edward!

DOMISAL 2010 : Romská historie

Znalost romské historie je jedním z klíčů k bližšímu pochopení romské menšiny a k vzájemnému respektu mezi majoritou a Romy samotnými. V rámci DOMISALU se tak chceme věnovat nejen samotné salesiánské činnosti s Romy, ale také všemu, co se Romů bezprostředně týká.

Rally beseda - Vladimír Barvík a Jaroslav Novák

Profesionální jezdci rally si s sebou ke zlínským salesiánům vzali své zážitky, zkušenosti a také závodní rally speciál Mitsubishi Lancer Evo IX. Ptali jsme se na všechno možné, poseděli v autě a dokonce jsme se stali svědky duelu v rally! Jak to vypadalo?

Studujte na JABOKU!

Jabok - církevní vyšší odborná škola otvírá pro příští akademický rok studijní obor Sociální pedagogika a teologie. Studium trvá tři roky. Absolvent se stává diplomovaným specialistou v oboru sociální pedagogika (DiS).

Středisko má novou kapli

Plzeňský biskup František Radkovský 16. března požehnal novou kapli u salesiánů v Lobzích.

SaVIO-cestopis Nepál

Cestopis v Salesku Ing. Jiřího Kalába

3. víkend Come In v Jeníkově u Hlinska

O víkendu 26. – 28. února 2010 byla třetí část cyklu Come In pro mladé muže ve věku od 17 do 30 let, kteří hledají svou životní cestu a povolání. Aby to setkání v postní době mohlo mít duchovní atmosféru, opustili jsme zase města a sešli jsme se v hezké chalupě na kraji malé vesnice Jeníkov.

To je hlína

Zveme vás na 5. ročník výtvarné a keramické přehlídky výrobků dětí na téma: "Dívám se růžovými brýlemi". Výstava začíná vernisáží ve středu 17. 3. 2010 a bude zakončena dobročinným večerem 15. 4. 2010, moderovaným Pavlem Andělem. Koná se v Chaberském dvoře v Praze.

Pavel Šporcl jedl jako Afričan

V pátek 5.3.2010 se do akce Dnes jím jako Afričan zapojil známý houslouvý virtuóz Pavel Šporcl, který si za pomoci hudebníka Pedra z Angoly připravoval africký milipap s chakalakou. Cílem akce je poukázat zajímavou formou na obrovské rozdíly ve světě, na chudobu a hlad nejen afrického obyvatelstva.

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny