Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

Vítejte na starém webu salesiánů 

už se zde neaktualizuje, ale uklízí, přenáší do nového...

 

 


NOVINKY

Cagliero11 - Červenec 12

Aktuality ze světa salesiánských misií, v prvním článku se dozvíte o snu Václava Klementa a "živé" misijní skupině "ART 43". Nadcházející program misionářů. A v druhém článku je svědectví filipínského misionáře v Kambodži, to je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.

Severská sekera 2012

V severních Čechách je městečko Jiříkov. V Jíříkově je salesiánské středisko. V tomto salesiánském středisku je kotel. Ten kotel je na dřevo a každou zimu potřebuje mít dostatek paliva, aby středisko mohlo fungovat. To je přesně to, s čím jsme jeli, již pošesté do severních Čech, vypomoci.

Vydařené Káčko 2012

I letos se konal již tradiční tábor Káčko. Tentokrát jsme bydleli na faře ve Sloupu v Čechách, v malebném kraji pod Lužickými horami. V etapové hře jsme se stali pronásledovanými křesťany.

Maják v časopisu Kereka

V aktuálním čísle romského časopisu Kereka vyšla dvojstránka o našem volnočasovém klubu Maják. Kromě fotek zde najdete rozhovor s manželi Buchtovými, kteří v klubu pracují. Přejeme příjemné letní počteníčko:)

Výběrové řízení na místo referenta Salesiánské asociace Dona Boska

Salesiánská asociace Dona Boska, o.s. (SADBA) vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici referenta (a koordinátora národních a mezinárodních aktivit) na plný úvazek od 1.9.2012. Zájemci se mohou hlásit do 25.7.2012.

Dvě volná místa na Inline 2012

Stále volná místa! Už pátý ročník anglicko-české chaloupky INLINE proběhne v termínu od 20. do 26. srpna 2012 ve Staré Vsi nad Ondřejnicí u Ostravy.

Výběrové řízení na místo sociálního pracovníka klubu Vrtule v Praze Kobylisích

Salesiánské středisko mládeže, o.p.s. v Praze Kobylisích nabízí volné místo sociálního pracovníka projektu "Nízkoprahový klub Vrtule" na poloviční úvazek.

Napsali o nás

Už jste četli v Plzeňském deníku o naší Střeše?

PAVOUCI Z LAN NEKOUŠOU

Mezi provázky se proplétá asi osmiletá holčička. Podleze první, za chvíli přeleze poslední a s radostí běží zpět. Právě splnila první ze šesti úkolů na Pavoučím dni, který proběhl v pátek 22. 6. 2012 odpoledne v Zámecké zahradě v Teplicích.

Žabovřeský pohár

Dne 23. června 2012 se v Salesiánském středisku mládeže v Brně-Žabovřeskách uskutečnil již 6. ročník futsalového turnaje nazvaný „Žabovřeský pohár“.

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny