Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

Vítejte na starém webu salesiánů 

už se zde neaktualizuje, ale uklízí, přenáší do nového...

 

 


NOVINKY

Kněžské svěcení

15. září 2012 v 11:00 se v kostele Panny Marie Pomocnice V Brně-Žabovřeskách bude sloužit mše svatá, při níž přijme kněžské svěcení jáhen Václav Jiráček. Obřad povede biskup salesián Karel Herbst.

Přinášíme šanci pro nové dobrovolníky - aktuální nabídka volných pozic

Plzeňské salesiánské středisko mládeže nabízí příležitost pro všechny zájemce o dobrovolnou službu. Zapojte se i vy do práce s dětmi a mládeží a staňte se součástí naší organizace.

Výchova dobrotou a radostí

Jako každý rok, vydal se také letos 16. srpna hlavní představený don Pascual Chávez na Colle Don Bosco, aby předsedal Eucharistii na místech, kde se narodil Don Bosco. Mše svatá byla oficiálním přechodem mezi prvním a druhým rokem přípravy na výročí 200 let od narození Dona Boska.

Vychází Salesiánský magazín 4/2012

Čtvrté letošní číslo Salesiánského magazínu už je na světě! Dočíst se v něm můžete například o návštěvě Indie očima Jaroslava Mikeše nebo o obnově unikátní ivanitské poustevny, o kterou se pokoušejí salesiánští spolupracovníci v Teplicích nad Metují.

Salesiánská rodina na CSM 2012

Právě skončilo celostátní setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou (14. – 19. 8. 2012). „Kde se sejde tolik mladých lidí, nemůže chybět Don Bosco,“ řekl provinciál salesiánů P. Petr Vaculík mladým lidem ze salesiánských míst.

Nabídka pro kluky na VŠ v Praze: víc než ubytování v salesiánské komunitě

Dobré zázemí pro studium, mimořádný prostor pro růst vztahu k Bohu, živé křesťanské společenství a zapojení do salesiánského apoštolátu - to vše spolu s ubytováním v salesiánské komunitě v Kobylisích od září/října 2012.

Výběrové řízení na místo finančního manažera Salesiánské asociace Dona Boska

Salesiánská asociace Dona Boska, o.s. (SADBA) vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici finančního manažera (a účetního a ekonoma) na poloviční úvazek od 1.11.2012. Zájemci se mohou hlásit do 31.8.2012.

Exotic summer - přijďte za mladými z celého světa

Klub Valdocco zve na multikulturní setkání Exotic summer, kterou pořádá ve spolupráci s organizací AIESEC Karviná. Přijedou k nám na jeden den studenti z několika zemí světa - konkrétně z Číny, Maroka, Jordánska, Brazílie a Gruzie,

Cagliero 11 – srpen 2012

Aktuality ze světa salesiánských misií, tentokrát v muslimském kontextu: „muslimský salesián“, násilí při předávání křesťanské víry, svědectví buddhisty, který se stal salesiánem a misijní úmysl na srpen... To je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.

Přihlašování do nového ročníku misijních dobrovolníků je spuštěno

"Dobrovolnictví změnilo můj život, doporučuji ho každému!" S těmito slovy se vrací salesiánští dobrovolníci ze své intenzivní zkušenosti zapojení do salesiánského poslání v různých částech světa. Příprava dalšího ročníku začíná v říjnu, hlásit se můžete již teď.

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny