Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

Vítejte na starém webu salesiánů 

už se zde neaktualizuje, ale uklízí, přenáší do nového...

 

 


NOVINKY

Končí říjen, začíná Cagliero

Obava, očekávání, zmatení, nadšení... Převážně s těmito pocity většina z nás zaklepala v pátek večer na dveře salesiánského internátu v Hradci Králové. Během posledního říjnového víkendu tady totiž probíhal první přípravný víkend (potencionálních) Cagliero dobrovolníků.

Teenageři vyměnili chatování za studium

Jihočeští teenageři vyměnili chatování za studium pedagogiky a psychologie, a zahájili dvouletý vzdělávací kurz „Junior“, který jim pomůže se stát vedoucími dětských táborů.

Mediální škola IV. - video

Po náročném dni a ještě náročnější noci filmařské práce se Mediální škola může pyšnit třemi obdivuhodnými filmy mladých autorů. Čtvrtý kurz, který proběhl 19.-21.10 v Brně, byl zaměřen na videotvorbu.

Kam vedou cesty sakrální architektury?

Kněz, předseda Moravsko-slezské křesťanské akademie, stavební inženýr, S.L.D. Ing. Pavel Kopeček, Th.D., který působí také jako odborný asistent na katedře liturgické teologie Cyrilometodějské teologické fakulty University Palackého v Olomouci, není v líšeňském Salesku osobou neznámou.

Cagliero 11 - říjen 2012

Pravidelný misijní měsíčník nás uvádí do právě začínajícího roku víry, zve k modlitbě misijního růžence a přináší svědectví P. Martina z Kuby. Můžete si prohlédnout i aktuální videa z předávání misijních křížů...

Návštěva Dona Boska se blíží

Začátkem února bude v naší vlasti putovat socha s ostatky Dona Boska. Na tuto mimořádnou událost se můžete připravit mimo jiné výtvarnou, hudební a fotografickou soutěží.

Celostátní setkání salesiánských animátorů

Aktualizováno 17.10. - Řádný termín k přihlášení sice již vypršel. Přihlašování na setkání, které se uskuteční 9.-11.listopadu 2012 v Brně Žabovřeskách, je přesto zatím stále ještě možné. V současné době si mohou přihlášení účastníci rezervovat místo pro program v malých skupinách.

Kardinál Amato v Kobylisích

dříve než na pražský Hrad spěchal kardinál Amato do Kobylis

Benefiční večer s Fever bandem

Pokud chcete prožít netradiční večer se zapáleným Fever bandem a zároveň pomoci svým darem (vstupné dobrovolné) opravit basketbalové koše pro děti v Salesiánském středisku mládeže v Praze Kobylisích, přijďte dne 12.11.2012 v 19.00 hod do Salesiánského divadla, Kobyliské nám. 1.

Nové číslo Áčka

S začínajícím říjnem je tu další číslo Áčka - elektronického listu pro salesiánské animátory a dobrovolníky.

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny