Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

Vítejte na starém webu salesiánů 

už se zde neaktualizuje, ale uklízí, přenáší do nového...

 

 


NOVINKY

Víte, že máme už více jak rok mezi námi indického salesiána?

Něco málo přes rok působí spolu s českými salesiány v Bulharsku indický salesián Suresh Ekka. Kdo to vlastně je? A kde se mezi námi vzal? Seznamte se s ním skrze několikaminutovou minireportáž.

Jak vnímají F-animátoři svou službu a jaký byl jejich čtvrtý víkend v SŠA?

Přijeli jsme do Pardubic z různých koutů republiky, někdo v klídku, někdo ve spěchu a s nedobalenou krosnou(třeba já) a že nevíte proč? No přeci na 4. animátorské setkání běhu F :-)

Setkání koadjutorů říjen 2011 Zdice

Podzimní pracovní a formační setkání koadjutorů se konalo na faře ve Zdicích.

Podívejte se na TV Noe na reportáž o salesiánském díle v Zambii

TV Noe v úterý 1. 11. 2011 od 19:40 odvysílá ve Zpravodajských Noevinách reportáž o salesiánském díle v Chingole v Zambii.

Salesiánští dobrovolníci se zapojí do Týdne dobrovolnictví.

Salesiánští dobrovolníci se zapoji do Týdne dobrovolnictví. Přijďte si zahrát v neděli 6.11. od 12:00 do 16:00 na africké bubny, obléknout indické sárí, ochutnat indický čaj.

Mediální škola – první víkend

Člověk nemůže nekomunikovat. Co je jednou na internetu, je navždy na internetu. Když mi druhý nerozumí, nemusí to být jeho chyba. V internetové džungli na nás číhá celá řada skrytých nebezpečí. Kdo se bojí, nesmí do Mediální školy!

Cagliero H zahájeno aneb zrození dobrovolnických batolat

Tento víkend, 21. – 23. října, se v Hradci Králové sešla nová skupina potencionálních dobrovolníků v rámci programu Cagliero. Sami byli navzájem překvapeni, kolik jich mělo stejný bláznivý nápad, sjelo se jich totiž okolo čtyřiceti.

Zakládáme divadelní kostymérnu!

Plzeňské Salesiánské středisko mládeže zakládá svoji vlastní divadelní kostymérnu! Pokud jste nás zažili "na nějaké akci v akci", rozhodně víte, jak rádi se šňoříme, převlékáme, maskujeme a celkově jsme pro každou legraci:-)

Come in začal po čtvrté

Letos se opět rozběhl kurz pro mladé muže, kteří vážně přemýšlejí o své budoucnosti, kam je Bůh volá. První víkend proběhl v Sebranicíh.

Salesiánský magazín č. 5/2011 vychází

Zdá se vám trochu zvláštní kombinace hokej a salesiánky? Nevadí, přečtěte si rozhovor s Mariánem Šťastným v Salesiánském magazínu č. 5/2011, který právě vychází a porozumíte. Kromě toho na vás ale čeká řada dalších zajímavých článků.

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny