Přesun na obsah

Výběr jazyka

Čeština

Vítejte na starém webu salesiánů 

už se zde neaktualizuje, ale uklízí, přenáší do nového...

 

 


NOVINKY

Jáhenské svěcení ve východním obřadu v Bulharsku

V sobotu 10. května 2008 přijal Jaroslav Fogl jáhenské svěcení od biskupa Christo Proykova v byzantsko-slovanském obřadu.

Vzpomínky salesiána Miloslava Hronka

Pootevřít především mladé generaci nezkreslený pohled do nedávné historie si klade za cíl právě vydaná kniha salesiána Miloslava Hronka Utrpením a bolestí k životu s podtitulem Vzpomínky z let 1949-1950.

Setkání koadjutorů v Cizkrajově

Na začátku měsíce května se jako každoročně sešli koadjutoři, tentokráte v Cizkrajově.

1. ročník DON BOSCO TEAM MARATÓNCŮ

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!!!

Salesiánské hry ve Slovinsku

Středa – den vítězství stolních tenistů!!!

První akreditovaný dobrovolník posledního běhu

Na 3. víkendu salesiánské školy animátorů se děly podivuhodné věci. Kromě základů pedagogiky, zajímavých her a závěrečného testu podepsal první z dobrovolníků běhu C svoji dobrovolnickou smlouvu. Chcete se dozvědět víc?

Naši dlouhodobí dobrovolníci Cagliero v akci

Jana, Martin, Maruška, Jarin, Iva a dalších pět mladých lidí, kteří teď intenzivně nasazují svoje síly... Jak se jim daří starat o děti a mladé lidi v Bulharsku, Čechách, Mexiku, Indii, Kongu i jinde...? Co mají na starosti a kdy se s nimi zase uvidíme?

Albert Van Hecke provinciálem v Maďarsku!!!

Překvapivá zpráva přišla krátce po skončení 26. generální kapituly z Říma: Albert Van Hecke byl jmenován maďarským provinciálem.

3D+ chaloupka

Do třídy s Tebou chodí kluk z Vietnamu a občas se chová fakt zvláštně – proč to tak je? Na světě je tolik chudých lidí – můžeš jim nějak pomoci? Když kupuješ hodně hamburgerů, prý tím škodíš deštným pralesům v Brazílii – je na tom něco špatného? A jak se žije třeba v Etiopii nebo Angole?

Vyšel druhý letošní Salesiánský magazín

A je tu! A s Českou miss na titulní straně - tak láká druhé letošní číslo salesiánského magazínu. Dočtete se v něm kromě rozhovoru s Eliškou Bučkovou o otevření dalšího salesiánského díla v Bulharsku,

Přihlášení do privátní zony

Registrace do privátní zóny